Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по преодолению проблемы бездомных граждан и беспризорных детей в области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 06.08.2004 № 411

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.08.2004 р. N 411

Про заходи щодо подолання проблеми бездомних громадян та безпритульних дітей в області

Керуючись п. 1 ст. 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", п. 2 Рекомендацій парламентських слухань "Про проблему бездомних громадян та безпритульних дітей і шляхи її подолання", схвалених Постановою Верховної Ради України від 03.02.2004 N 1428-IV, та відповідного доручення Кабінету Міністрів України від 21.06.94 N 6582/13/1-04, з метою привернення уваги місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, трудових колективів, громадських та інших організацій до вирішення проблем бездомних громадян та безпритульних дітей:

1. Затвердити заходи щодо подолання проблеми бездомних громадян та безпритульних дітей в області (далі - заходи) (додаються).

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, іншим виконавцям, зазначеним у заходах, забезпечити їх виконання. Про проведену роботу інформувати Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації до 10 липня та 10 січня щороку, якому узагальнену інформацію подавати облдержадміністрації до 20 липня та 20 січня щороку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Корпаня О. В. і Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос