Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об основных направлениях подготовки и заданиях гражданской обороны области на 2000 год

Областная государственная администрация
Распоряжение, План, Указания от 14.02.2000 № 45
Утратил силу

Про основні напрямки підготовки і завдання цивільної оборони області на 2000 рік

Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
від 14 лютого 2000 року N 45

Зареєстровано в Черкаському обласному управлінні юстиції
15 лютого 2000 р. за N 23/585

Розпорядження втратило чинність
 (згідно з розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації
від 16 лютого 2001 року N 52)

Відповідно до п. 2 ст. 27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та ст. ст. 3, 7, 12 Закону України "Про Цивільну оборону України", постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 1999 р. N 192 "Про затвердження Положення про організацію оповіщення і зв'язку у надзвичайних ситуаціях", враховуючи наказ Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 31 грудня 1999 р. N 358 "Про підготовку населення України до дій у надзвичайних ситуаціях у 2000 році", з метою забезпечення високої готовності та оперативності реагування на надзвичайні ситуації, захисту населення і територій від впливу техногенних та природних їх наслідків, удосконалення процесу управління при виконанні завдань цивільної оборони: 

1. Затвердити основні напрямки підготовки і завдання цивільної оборони, план основних заходів підготовки цивільної оборони та організаційно-методичні рекомендації щодо навчання населення з питань захисту і дій в умовах надзвичайних ситуацій на 2000 рік згідно з додатками 1, 2, 3.

2. Управлінням, відділам і іншим службам облдержадміністрації, місцевим органам міністерств і центральних органів виконавчої влади, районним державним адміністраціям, запропонувати виконкомам міських рад міст обласного значення, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності у двотижневий термін розробити відповідні плани основних заходів підготовки цивільної оборони на 2000 рік та забезпечити їх виконання.

3. Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.12.98 N 559 "Про основні напрямки підготовки і завдання цивільної оборони області на 1999 р." вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Льошенка В. О. та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації.

 

Голова державної адміністрації 

В. Л. Лук'янець 

Опрос