Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка обеспечения транспортными и материально-техническими средствами органов прокуратуры и Тренингового центра прокуроров Украины

Офис Генерального прокурора
Порядок, Приказ от 09.07.2020 № 316

ОФІС ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА

НАКАЗ

від 9 липня 2020 року N 316

Про затвердження Порядку забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами органів прокуратури та Тренінгового центру прокурорів України

Відповідно до статей 9, 91 Закону України "Про прокуратуру", з метою врегулювання забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами органів прокуратури та Тренінгового центру прокурорів України наказую:

1. Затвердити Порядок забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами органів прокуратури та Тренінгового центру прокурорів України, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Генеральної прокуратури України від 18.11.2016 N 387 "Про затвердження Порядку забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами органів прокуратури", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 30.11.2016 за N 1548/29678.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Генерального прокурора Мамедова Г. А.

 

Генеральний прокурор

І. Венедіктова

 

ПОРЯДОК
забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами органів прокуратури та Тренінгового центру прокурорів України

1. Цей Порядок розроблено на виконання вимог статті 91 Закону України "Про прокуратуру".

Дія цього Порядку поширюється на Офіс Генерального прокурора, регіональні (обласні), місцеві (окружні), військові (спеціалізовані) прокуратури на правах обласних та окружних прокуратур, Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (далі - органи прокуратури) та Тренінговий центр прокурорів України (далі - Тренінговий центр).

2. Цей Порядок визначає загальні засади забезпечення органів прокуратури та Тренінгового центру транспортними і матеріально-технічними засобами в межах видатків на їх утримання, затверджених у Державному бюджеті України, відповідно до вимог законодавства.

3. У цьому Порядку термін "матеріально-технічні засоби" означає продукцію, об'єкти будь-якого виду та призначення, вироби, устаткування, технології, засоби зв'язку, комп'ютерну, організаційну та електронно-обчислювальну техніку, запасні частини для транспортних засобів і вказаної техніки, пально-мастильні матеріали, канцелярські та паперові вироби, друковану продукцію (пов'язану з виконанням завдань і функцій органів прокуратури та Тренінгового центру), канцелярське приладдя, спеціальний одяг, меблі, побутову техніку, будівельні матеріали, інвентар, інструменти та засоби для господарської діяльності тощо.

4. Відповідно до цього Порядку:

- приймання-передача транспортних і матеріально-технічних засобів між Офісом Генерального прокурора, регіональними (обласними), військовими (спеціалізованими) прокуратурами на правах обласних, Тренінговим центром здійснюється на підставі наказів Генерального прокурора, перших заступників або заступників Генерального прокурора відповідно до розподілу обов'язків між керівництвом Офісу Генерального прокурора;

- транспортні і матеріально-технічні засоби, придбані (передані) у встановленому законодавством порядку для потреб Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, не можуть бути в подальшому передані до інших органів прокуратури, Тренінгового центру та/або структурних підрозділів Офісу Генерального прокурора без погодження із керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури;

- військові прокуратури також забезпечуються транспортними і матеріально-технічними засобами відповідно до вимог Інструкції про організацію і здійснення матеріально-побутового та іншого забезпечення військових прокуратур, затвердженої наказом Міністерства оборони України, Генеральної прокуратури України від 18.03.2016 N 148/122, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13.04.2016 за N 548/28678;

- приймання-передача транспортних і матеріально-технічних засобів від/до інших підприємств, установ, організацій, які належать до державної або комунальної власності, здійснюється згідно із законодавством.

5. Забезпечення Офісу Генерального прокурора, регіональних (обласних), військових (спеціалізованих) прокуратур на правах обласних та Тренінгового центру транспортними і матеріально-технічними засобами здійснюється в межах затверджених для них кошторисних видатків із дотриманням вимог законодавства, у тому числі граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування для адміністративних потреб.

6. Планування видатків для забезпечення органів прокуратури та Тренінгового центру транспортними і матеріально-технічними засобами здійснюється за відомостями про потребу в бюджетних асигнуваннях, поданими відповідними структурними підрозділами Офісу Генерального прокурора, регіональних (обласних), військових (спеціалізованих) прокуратур на правах обласних та Тренінгового центру до бухгалтерської служби Офісу Генерального прокурора згідно із законодавством.

7. Бухгалтерська служба Офісу Генерального прокурора організовує та забезпечує складання бюджетного запиту (з урахуванням норм і нормативів) відповідно до вимог Інструкції з підготовки бюджетних запитів, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2012 N 687, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 26.06.2012 за N 1057/21369 (із змінами), і подання його разом із детальними розрахунками та економічними обґрунтуваннями для аналізу до Міністерства фінансів України.

8. Порядок ведення бухгалтерського обліку транспортних і матеріально-технічних засобів здійснюється бухгалтерськими службами Офісу Генерального прокурора, регіональних (обласних), військових (спеціалізованих) прокуратур на правах обласних та Тренінгового центру згідно із законодавством.

9. Самостійні структурні підрозділи Офісу Генерального прокурора, регіональних (обласних), військових (спеціалізованих) прокуратур на правах обласних та Тренінгового центру, на які покладено функції забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами, здійснюють:

- визначення потреб та підготовку документів, необхідних для забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами, відповідно до вимог законодавства;

- ефективний розподіл транспортних і матеріально-технічних засобів;

- забезпечення належних умов зберігання транспортних і матеріально-технічних засобів та їх раціональне використання.

 

Департамент логістики, ресурсного
та матеріально-технічного забезпечення

 

Опрос