Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка принесения Присяги прокурора

Офис Генерального прокурора
Порядок, Приказ от 16.06.2020 № 280

ОФІС ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА

НАКАЗ

від 16 червня 2020 року N 280

Про затвердження Порядку складення Присяги прокурора

Відповідно до статті 36 Закону України "Про прокуратуру", керуючись статтею 9 цього Закону, наказую:

1. Затвердити Порядок складення Присяги прокурора, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Генеральної прокуратури України "Про затвердження Порядку складення Присяги прокурора" від 5 квітня 2016 року N 135, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2016 року за N 646/28776.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на перших заступників та заступників Генерального прокурора, заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, керівників обласних, окружних та спеціалізованих прокуратур.

 

Генеральний прокурор

І. Венедіктова

 

ПОРЯДОК
складення Присяги прокурора

1. Особа, вперше призначена на посаду прокурора, складає Присягу прокурора (далі - Присяга), зміст якої визначений статтею 36 Закону України "Про прокуратуру".

2. Складення Присяги проводиться в офіційній обстановці за участю керівника прокуратури, до якої призначено прокурора, або уповноваженої ним особи. Прокурор завчасно повідомляється про дату, час і місце складення Присяги.

3. Складення прокурором Присяги відбувається у присутності прокурорів прокуратури (структурного підрозділу), на посаду в якій (якому) його призначено, шляхом зачитування та підписання тексту Присяги із зазначенням дати її складення.

4. У разі коли Присягу складає декілька прокурорів, текст Присяги може зачитати один з них, старший за віком, після чого всі прокурори, які склали Присягу, ставлять свої підписи під її текстом.

5. Для прокурорів, які з поважних причин не склали Присягу у визначений термін, керівником прокуратури, до якої призначено прокурора на посаду, визначається інший день і час для її складення.

6. Підписаний текст Присяги зберігається в особовій справі прокурора.

7. Про складення Присяги вноситься запис у трудову книжку.

 

Департамент кадрової роботи
та державної служби

 

Опрос