Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке подготовки и представления на государственную регистрацию нормативно-правовых актов Генеральной прокуратуры Украины

Генеральная прокуратура
Положение, Приказ от 13.10.2015 № 265
Утратил силу

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 жовтня 2015 року N 265

Про затвердження Положення про порядок підготовки та подання на державну реєстрацію нормативно-правових актів Генеральної прокуратури України

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Генеральної прокуратури України
 від 8 серпня 2017 року N 233)

Відповідно до вимог статті 9 Закону України "Про прокуратуру" з метою забезпечення належної організації роботи у Генеральній прокуратурі України щодо підготовки нормативно-правових актів та подання їх на державну реєстрацію наказую:

1. Затвердити Положення про порядок підготовки та подання на державну реєстрацію нормативно-правових актів Генеральної прокуратури України, що додається.

2. Першому заступнику та заступникам Генерального прокурора України, заступнику Генерального прокурора України - Головному військовому прокурору, заступнику Генерального прокурора України - керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (після призначення), керівникам структурних підрозділів Генеральної прокуратури України забезпечити підготовку нормативно-правових актів Генеральної прокуратури відповідно до цього Положення.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Генеральний прокурор України
державний радник юстиції 2 класу

В. Шокін

Опрос