Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно оперативно-розыскного дела относительно противоправных действий в сфере налогообложения

Генеральная прокуратура
Письмо от 13.02.2013 № 04/5/1-50вих-13

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.02.2013 р. N 04/5/1-50вих-13

ГПУ вивчено матеріали оперативно-розшукової справи (ОРС), яка знаходиться у провадженні УОВС ГУПМ ДПСУ. Вказану справу заведено 30.01.2012 р. заступником начальника 1 відділу УОВС ГУПМ ДПСУ з метою пошуку та фіксації даних про протиправні дії групи осіб у сфері оподаткування. Ведення ОРС у справі також було доручено групі оперативних працівників, у тому числі начальнику УОВС ГУПМ ДПСУ та ст. оперуповноваженому з ОВС 1 відділу Управління з ОВС ГУПМ ДПСУ.

Встановлено, що фігурантами ОРС упродовж 2011 року за допомогою ряду підконтрольних підприємств, які у переважній кількості мали ознаки "фіктивності", надавались послуги підприємствам-вигодонабувачам щодо штучного формування податкового кредиту, завищення валових витрат та конвертації безготівкових коштів у готівку, всього на загальну суму понад 1 млрд. грн.

За наслідками проведених ОРЗ зібрано достатньо інформації, яка у сукупності свідчить про скоєне кримінальне правопорушення. Зокрема, протоколи про результати проведених ОРЗ, узагальнені матеріали ДКФМУ, відомості про проведення фінансових операцій, пов'язаних зі зняттям готівкових коштів з карткових рахунків на загальну суму 35 млн. грн., результати податкових перевірок підприємств тощо.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос