Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по делопроизводству в органах прокуратуры Украины

Генеральная прокуратура
Приказ, Инструкция от 15.01.2013 № 3
Утратил силу

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 січня 2013 року N 3

Про затвердження Інструкції з діловодства в органах прокуратури України

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Генеральної прокуратури України
 від 24 лютого 2016 року N 103)

З метою удосконалення організації роботи з документами, застосування сучасних засобів обробки інформації, керуючись пунктом 7 статті 15 Закону України "Про прокуратуру", наказую:

1. Затвердити і ввести в дію з 1 лютого 2013 року Інструкцію з діловодства в органах прокуратури України (додається).

2. Прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, Дніпровському екологічному прокурору, прокурорам регіонів з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, ректору Національної академії прокуратури України, прокурорам міст з районним поділом, міським, районним, міжрайонним та іншим прирівняним до них прокурорам забезпечити ведення діловодства відповідно до вимог цієї Інструкції, а також організувати її вивчення прокурорсько-слідчими працівниками, державними службовцями та службовцями прокуратури.

3. Вважати такими, що втратили чинність, накази Генерального прокурора України від 01.04.2010 N 18 "Про затвердження Інструкції з діловодства в органах прокуратури України", від 28.02.2011 N 27 "Про внесення змін до пункту 3.11 Інструкції з діловодства в органах прокуратури України", крім положень з діловодства стосовно кримінальних справ, які до 20.11.2012 надійшли до суду від прокурорів з обвинувальним висновком, постановою про застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру, постановою про направлення справи до суду для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос