Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об особенностях организации деятельности органов прокуратуры в сфере транспорта

Генеральная прокуратура
Приказ от 28.12.2012 № 3/1гн

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 грудня 2012 року N 3/1гн

Про особливості організації діяльності органів прокуратури у сфері транспорту

З метою забезпечення належної організації діяльності органів прокуратури у сфері транспорту, керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру", наказую:

1. Заступнику Генерального прокурора України згідно з розподілом обов'язків, прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, керівникам структурних підрозділів апаратів, спеціалізованим прокурорам з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері забезпечити на залізничному, морському, річковому, авіаційному, трубопровідному, автомобільному транспорті, включаючи сферу автодорожнього комплексу, міському електротранспорті, у тому числі у метрополітені, виконання функцій органів прокуратури та повноважень прокурорів, визначених Конституцією України і Законом України "Про прокуратуру".

2. Наглядову, представницьку, слідчу діяльність органів прокуратури у вказаній сфері, процесуальне керівництво досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення в судах організовувати за територіальним і функціональним принципами на підставі галузевих наказів Генерального прокурора України з урахуванням особливостей цього наказу.

2.1. Спрямувати зазначену діяльність на виконання завдань щодо зміцнення законності та правопорядку, захист гарантованих Конституцією України, іншими законами та міжнародними правовими актами прав і свобод людини і громадянина та інтересів держави.

Опрос