Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации прокурорского надзора за соблюдением и применением законов

Генеральная прокуратура
Приказ от 07.11.2012 № 3гн
Утратил силу

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 листопада 2012 року N 3гн

Про організацію прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законів

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Генеральної прокуратури України
 від 24 грудня 2012 року N 3гн-1
,
від 18 вересня 2013 року N 3гн-2-8гн-1

Наказ скасовано
(згідно з наказом Генеральної прокуратури України
 від 31 грудня 2014 року N 159)

З метою забезпечення належної організації нагляду за додержанням і застосуванням законів та підвищення його ефективності, керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру", наказую:

1. Заступникам Генерального прокурора України, Головному управлінню захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту, Головному управлінню представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень, Головному управлінню нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, Головному управлінню міжнародно-правового співробітництва, управлінню захисту прав і свобод дітей, прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спеціалізованим прокурорам (на правах обласних), прокурорам міст з районним поділом, міським, районним, міжрайонним та іншим прирівняним до них прокурорам забезпечити належний нагляд за додержанням і застосуванням законів.

1.1. Основним завданням прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законів вважати захист від неправомірних посягань гарантованих Конституцією та законами України прав і свобод людини та громадянина, державних та суспільних інтересів.

2. Відповідальність за стан організації цієї діяльності покласти:

2.1. У Генеральній прокуратурі України - на заступників Генерального прокурора України згідно з розподілом службових обов'язків.

2.2. У прокуратурах Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спеціалізованих прокуратурах (на правах обласних), прокуратурах міст з районним поділом, міських, районних, міжрайонних та інших прирівняних до них прокуратурах, як правило, - на перших заступників керівників прокуратур.

Опрос