Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Инструкцию о порядке служебного расследования по факту подрыва здоровья, повлекшего увечье, инвалидность или гибель работника прокуратуры

Генеральная прокуратура
Приказ от 11.10.2011 № 98

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 жовтня 2011 року N 98

Про внесення змін до Інструкції про порядок службового розслідування за фактом ушкодження здоров'я, що призвело до каліцтва, інвалідності або загибелі працівника прокуратури

У зв'язку із структурними та кадровими змінами, на підставі частини 5 статті 50 Закону України "Про прокуратуру" і пункту 9 Порядку та умов виплати компенсації у разі каліцтва чи інвалідності працівника прокуратури або одноразової допомоги у разі його загибелі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2010 року N 174, на часткову зміну наказу Генерального прокурора України від 31 травня 2010 року N 28, наказую:

1. Внести зміни до Інструкції про порядок службового розслідування за фактами ушкодження здоров'я, що призвело до каліцтва, інвалідності або загибелі працівника прокуратури.

1.1. Пункт 3 після слів "першого заступника" доповнити словами "або заступника" і далі за текстом.

1.2. У пункті 4 слова "Генеральним прокурором України або виконувачем його обов'язків" замінити словами: "головою комісії Генеральної прокуратури України, у разі його відсутності заступником голови" і далі за текстом.

Опрос