Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации работы органов прокуратуры Украины в области международно-правового сотрудничества

Генеральная прокуратура
Порядок, Приказ, Инструкция от 05.05.2011 № 8гн
Утратил силу

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 травня 2011 року N 8гн

Про організацію роботи органів прокуратури України у галузі міжнародно-правового співробітництва

(назва у редакції наказу Генеральної
прокуратури України від 06.08.2012 р. N 8гн-1)

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Генеральної прокуратури України
від 4 жовтня 2011 року N 3/2/1гн
,
 від 6 серпня 2012 року N 8гн-1

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Генеральної прокуратури України
від 11 лютого 2013 року N 8гн)

(У тексті наказу слова "міжнародно-правове управління" у всіх відмінках замінено словами "Головне управління міжнародно-правового співробітництва" у відповідних відмінках згідно з наказом Генеральної прокуратури України від 6 серпня 2012 року N 8гн-1)

З метою забезпечення належної організації роботи органів прокуратури України у галузі міжнародно-правового співробітництва, здійснення ефективного прокурорського нагляду та правозахисної діяльності у цій сфері, додержання прав і свобод людини та інтересів держави при вирішенні питань, що регулюються нормами міжнародного права, керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру", наказую:

(преамбула у редакції наказу Генеральної 
прокуратури України від 06.08.2012 р. N 8гн-1)

1. Установити, що міжнародно-правове співробітництво, наглядова та правозахисна діяльність у цій сфері здійснюються органами прокуратури України відповідно до Конституції України, чинного законодавства і міжнародних договорів, а також на бездоговірній основі у випадках, коли для належної реалізації завдань і функцій прокуратури необхідне застосування норм міжнародного права або взаємодія з іноземними державними установами чи міжнародними організаціями. При здійсненні міжнародно-правового співробітництва та наданні міжнародно-правової допомоги органи прокуратури України повинні дотримуватися принципів взаємної поваги до національного суверенітету і прав людини, добросовісного виконання зобов'язань та невтручання у внутрішні справи іноземних держав.

(пункт 1 у редакції наказу Генеральної 
прокуратури України від 06.08.2012 р. N 8гн-1)

2. Визначити головними напрямами взаємодії органів прокуратури України із компетентними установами іноземних держав та міжнародними організаціями:

2.1. Виконання у межах компетенції прокуратури зобов'язань України за міжнародними договорами про надання правової допомоги у кримінальних справах, зокрема щодо виконання процесуальних дій при розслідуванні кримінальних справ, видачі осіб (екстрадиції), передачі кримінального переслідування та з інших, передбачених такими договорами, питань.

2.2. Проведення заходів міжнародного співробітництва - зустрічей, переговорів, конференцій та семінарів, реалізацію проектів і програм співпраці з метою удосконалення механізмів та процедур надання правової допомоги й обміну досвідом, встановлення та розвиток контактів з компетентними установами іноземних держав і міжнародними організаціями.

2.3. Удосконалення договірної бази співробітництва шляхом укладання міжвідомчих угод, які стосуються компетенції прокуратури, та участі у підготовці міжнародних договорів України у галузі правової допомоги у кримінальних справах, а також чинного законодавства з цих питань.

Опрос