Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно представительства интересов государства по вопросам, связанным с администрированием налогов и предупреждением незаконного возмещения из бюджета налога на добавленную стоимость

Генеральная прокуратура
Указания от 19.01.2007 № 8
Утратил силу

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

ВКАЗІВКА

від 19.01.2007 р. N 8

Щодо представництва інтересів держави з питань, пов'язаних з адмініструванням податків та запобіганням незаконному відшкодуванню з бюджету податку на додану вартість

Вказівку скасовано
(згідно з наказом Генеральної прокуратури України
від 6 листопада 2012 року N 107)

Прокурорами активізовано роботу щодо представництва інтересів держави з питань, пов'язаних з адмініструванням податків та запобіганням незаконному відшкодуванню з бюджету податку на додану вартість.

Разом з тим, за даними Державної податкової адміністрації України, протягом останніх років спостерігається постійна тенденція до зростання кількості судових справ, стороною у яких виступають органи державної податкової служби.

Зі створенням системи адміністративних судів змінилася судова практика у таких справах. Судова палата в адміністративних справах Верховного Суду України та Вищий адміністративний суд України дотримуються позиції, що перебіг строку на оскарження судового рішення починається з часу його проголошення або з дня складення судової постанови у повному обсязі, а не з моменту, коли прокурору стало відомо про таке рішення.

Суди відмовляють прокурорам у прийнятті касаційних скарг та скарг про перегляд судових рішень за винятковими обставинами, поданих за клопотаннями податкових органів поза межами визначених статтями 212 і 238 Кодексу адміністративного судочинства України строків. При цьому суди не визнають достатньою підставою для поновлення пропущеного строку ту обставину, що прокуратура про винесення оскаржуваного рішення дізналася лише після надходження до неї звернення органу оподаткування.

Опрос