Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выдаче лицензий на право осуществления предпринимательской деятельности по поставке электрической энергии по нерегулируемому тарифу МП "СТЕК", Корпорации "Енергоімпекс-Україна", ООО "СІГМА ПЛЮС", ЗАО "Нові технології", ООО "Торговий дім "Теплоенерго", ООО "Українська газоенергетична компанія"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 16.02.2000 № 137

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 лютого 2000 року N 137

Про видачу ліцензій на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом МП "СТЕК", Корпорації "Енергоімпекс-Україна", ТОВ "СІГМА ПЛЮС", ЗАТ "Нові технології", ТОВ "Торговий дім "Теплоенерго", ТОВ "Українська газоенергетична компанія"

Згідно з повноваженнями, наданими Указом Президента України від 21 квітня 1998 року N 335 "Питання Національної комісії регулювання електроенергетики України", Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Видати ліцензії на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом на території України з терміном дії три роки:

1. Малому підприємству по виробництву та комплектації "СТЕК" у формі товариства з обмеженою відповідальністю, м. Київ, вул. Прирічна, 19, кв. 311.

Опрос