Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении нарушений Условий и Правил осуществления предпринимательской деятельности (лицензионных условий) по поставке природного газа по регулируемому тарифу и по транспортировке природного и нефтяного газа распределительными трубопроводами ОАО "Мелітопольгаз"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 29.09.2004 № 960

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 вересня 2004 року N 960

Про усунення порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності (ліцензійних умов) з постачання природного газу за регульованим тарифом та з транспортування природного та нафтового газу розподільними трубопроводами ВАТ "Мелітопольгаз"

Національна комісія регулювання електроенергетики України на відкритому засіданні 29.09.2004 розглянула акти перевірки Запорізького територіального представництва НКРЕ від 20.09.2004 N 50 та від 20.09.2004 N 49 щодо порушень ВАТ "Мелітопольгаз" Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності (ліцензійних умов) з постачання природного газу за регульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 12.08.99 N 1043, і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності (ліцензійних умов) з транспортування природного та нафтового газу розподільними трубопроводами, затверджених постановою НКРЕ від 30.09.99 N 1263 (далі - ліцензійні умови).

Перевіркою встановлено, що за період діяльності з 01.01.2003 по 01.04.2004 ліцензіатом порушено ліцензійні умови у частині виконання фінансових зобов'язань у повному обсязі своєчасної оплати обсягів природного газу ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України" та оплати за надані послуги з транспортування природного газу магістральними трубопроводами ДК "Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз України" відповідно до умов укладених договорів; надання відомчої статистичної звітності за формою N 3-НКРЕ-газ "Звіт про обсяг закачаного газу в ПСГ" та погодження плану перспективного розвитку газорозподільних мереж.

Відповідно до вказаного вище Комісія дійшла висновку, що ВАТ "Мелітопольгаз" порушує:

1) пункт 2.5 ліцензійних умов з постачання природного газу за регульованим тарифом у частині виконання в повному обсязі фінансових зобов'язань щодо своєчасної оплати обсягів природного газу у сумі 3045,37 тис. грн. відповідно до умов укладених договорів з ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України" та сплати за надані послуги з транспортування природного газу магістральними трубопроводами у сумі 289,1 тис. грн.;

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос