Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О наложении штрафа за нарушение законодательства об электроэнергетике и лицензионных условий на СП "Укртехносинтез"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 22.09.2004 № 928

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 вересня 2004 року N 928

Про накладення штрафу за порушення законодавства про електроенергетику та ліцензійних умов на СП "Укртехносинтез"

Національна комісія регулювання електроенергетики України на відкритому засіданні 22.09.2004 розглянула питання про порушення Спільним Українсько-Білоруським підприємством "Укртехносинтез" (у формі ТОВ) Закону України "Про електроенергетику" і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом (далі - Умови та Правила), затверджених постановою НКРЕ від 12.08.96 N 36.

СП "Укртехносинтез" (у формі ТОВ) має ліцензію на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ПС N 1001. Сумським територіальним представництвом було проведено позапланову перевірку ліцензованої діяльності СП "Укртехсинтез" та встановлено, що СП "Укртехносинтез" має укладені договори про постачання електричної енергії з ВАТ "Сумиобленерго" та постачальником електроенергії за нерегульованим тарифом ТОВ "СумиТЕКо". На момент перевірки дія договору з ВАТ "Сумиобленерго" призупинена в частині постачання електроенергії. Поряд з цим, СП "Укртехносинтез", як постачальник електроенергії за нерегульованим тарифом, має укладені договори про постачання електроенергії зі споживачами ЗАТ "Укрросметал", ВАТ "НВАТ ВНДІ Компресормаш", ЗАТ "Зарічний продторг", ТОВ "Кристал", МПП "Компан". Споживачами СП "Укртехносинтез" є також торговий центр Універмаг "Київ" та деревообробна база, які не є окремими юридичними особами і належать на правах власності СП "Укртехносинтез".

Відповідно до актів приймання-передачі електричної енергії за період січень - червень 2004 року СП "Укртехносинтез" отримало від ТОВ "Суми-ТЕКо" електричну енергію в обсязі 2057092 кВт.год., з якої 754357 кВт.год. використало на власні потреби, а решту відпустило споживачам за тарифами, більшими ніж у ТОВ "Суми-ТЕКо" та ВАТ "Сумиобленерго" на загальну суму 2931,13 грн. (за період січень - червень).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос