Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перечислении средств

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 29.09.2004 № 950

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 вересня 2004 року N 950

Про перерахування коштів

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 21.04.98 N 335 "Питання Національної комісії регулювання електроенергетики України" Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Розпоряднику коштів Оптового ринку електричної енергії України з коштів, нарахованих теплоелектроцентралям (крім Харківської ТЕЦ-5) згідно з діючим алгоритмом розподілу коштів, здійснювати перерахування коштів згідно з додатком, а залишок коштів розподіляти між виробниками електричної енергії (крім теплоелектроцентралей), Харківською ТЕЦ-5 та НЕК "Укренерго" пропорційно до обсягу товарної продукції, поставленої ними в Оптовий ринок електричної енергії України, що підрахований наростаючим підсумком з початку місяця по днях поставки електричної енергії згідно з Графіком платежів.

2. Постанову НКРЕ від 02.09.2004 N 886 "Про перерахування коштів та внесення змін до постанови НКРЕ від 05.01.2004 N 2" вважати такою, втратила чинність.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос