Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении нарушения Условий и Правил осуществления предпринимательской деятельности (лицензионных условий) по поставке природного газа по нерегулируемому тарифу ООО НПФ "Дніпротехсервіс"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 18.08.2004 № 815

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 серпня 2004 року N 815

Про усунення порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності (ліцензійних умов) з постачання природного газу за нерегульованим тарифом ТОВ НВФ "Дніпротехсервіс"

Національна комісія регулювання електроенергетики України на відкритому засіданні 18.08.2004 розглянула акт перевірки Дніпропетровського територіального представництва від 03.08.2004 N 51 щодо порушення Товариством з обмеженою відповідальністю науково-виробничої фірми "Дніпротехсервіс" (ідентифікаційний код 19305558) Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності (ліцензійних умов) з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 12.08.99 N 1042, а саме п. 3.2.2 ліцензійних умов у частині повідомлення НКРЕ протягом 10 днів про зміни та доповнення установчих документів, що підлягають державній реєстрації.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос