Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно экспертизы приборов учета

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 05.04.2004 № 05-39-11/1443

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.04.2004 р. N 05-39-11/1443

Щодо експертизи приладів обліку

Національна комісія регулювання електричної енергії розглянула лист Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 01.04.2004 N 02-25/1-927 і повідомляє.

Відхилення від первісного рівня якості елементів, характеристик та конструкцій приладу обліку, яке виникає під час експлуатації або аварії і є пошкодженням даного приладу обліку електричної енергії, тому повного переліку пошкоджень приладів обліку електричної енергії не існує.

Порядок проведення експертизи розрахункових одно- та трифазних індукційних і електронних лічильників електричної енергії (далі - лічильники), які встановлені у побутових споживачів (громадян), визначений в Положенні про проведення експертизи приладів обліку електричної енергії у побутових споживачів (далі - Положення), затвердженому наказом Міністерства палива та енергетики України N 322 від 26 червня 2003 року.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос