Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно правил подключения и функционирования электроустановок, которые в течение определенного времени были отключены (обесточены)

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 20.02.2004 № 05-39-18/640

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.02.2004 р. N 05-39-18/640

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула лист Державної інспекції по енергетичному нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії в Автономній Республіці Крим від 13.01.2004 N 21-04/06-416 та повідомляє таке.

Правила користування електричною енергією, затверджені постановою НКРЕ від 31.07.96 N 28 (далі - Правила), є обов'язковими для споживачів, замовників, а також підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, які здійснюють виробництво, передачу та постачання електричної енергії і визначають, яким чином мають бути врегульовані взаємовідносини між зазначеними суб'єктами господарювання. Тому терміни та визначення, наведені в пункті 1.2 Правил, стосуються лише питань, пов'язаних з цими взаємовідносинами. Питання визначення поняття "електроустановка із сезонним характером роботи" та таких термінів, як "сезонний характер підприємства" за технологічними ознаками та "сезонний характер роботи електроустановок" підприємства не належить до компетенції НКРЕ.

Відповідно до пункту 1.2 Правил відключення споживача (від електромережі) - це припинення подачі електричної енергії споживачу за допомогою відповідної комутаційної апаратури; підключення - подача електричної енергії споживачу за допомогою відповідної комутаційної апаратури.

Опрос