Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно цен на электроэнергию для потребителей

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 15.09.2003 № 05-11-09/3504

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.09.2003 р. N 05-11-09/3504

Щодо цін на електроенергію для споживачів

Шановний Борисе Давидовичу!

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула Ваш лист від 01.09.2003 N 28-41/641 і щодо підвищення роздрібних тарифів на електроенергію у серпні 2003 року та можливості зниження цін на електроенергію для сільгоспвиробників і підприємств, що мають соціальну спрямованість і працюють за регульованими цінами, повідомляє.

Прийнята в Україні концепція, яка закріплена Законом України "Про електроенергетику" та численними актами Кабінету Міністрів України, передбачає ринкове формування цін на електричну енергію. НКРЕ не має повноважень щодо встановлення тарифів на електроенергію для споживачів, крім населення. Відповідно до діючої законодавчої бази України роздрібні тарифи на електроенергію формуються енергопостачальними компаніями згідно з Умовами та Правилами здійснення підприємницької діяльності з постачання електроенергії за регульованим тарифом за ринковою формулою і повинні відшкодовувати економічно обґрунтовані витрати енергетичних підприємств і забезпечувати отримання прибутку у розмірах, необхідних для фінансування відтворення основного процесу виробництва.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос