Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении нарушений Условий и Правил осуществления предпринимательской деятельности по поставке электрической энергии по нерегулируемому тарифу Обществом с ограниченной ответственностью "Національний центр по розвитку атомної енергетики"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 10.09.2003 № 901

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 вересня 2003 року N 901

Про усунення порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом Товариством з обмеженою відповідальністю "Національний центр по розвитку атомної енергетики"

Національна комісія регулювання електроенергетики України на відкритому засіданні 10 вересня 2003 р. розглянула питання про дотримання ТОВ "Національний центр по розвитку атомної енергетики" Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 12 серпня 1996 р. N 36 (далі - Умови та Правила), та встановила.

ТОВ "Національний центр по розвитку атомної енергетики" (м. Київ, вул. Володимирська, 45, к. 24, код ЗКПО 21673542) має ліцензію на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ПС N 1104.

В порядку здійснення моніторингу діяльності на Оптовому ринку електричної енергії України ліцензіатів з постачання електроенергії за нерегульованим тарифом НКРЕ виявила, що у серпні 2003 року у деяких ліцензіатів сформувались одні з найнижчих тарифів купівлі електроенергії на Оптовому ринку електричної енергії. У зв'язку з цим, з метою перевірки відповідності реальних погодинних обсягів споживання електроенергії споживачами зазначених постачальників обсягам погодинної купівлі електроенергії цими постачальниками на Оптовому ринку, НКРЕ листом від 19 серпня 2003 р. N 05-39-10/3225 надала ТОВ "Національний центр по розвитку атомної енергетики" запит щодо надання у тижневий термін наступної інформації:

- дані про перелік споживачів, яким здійснювалося постачання електроенергії протягом окремого місяця поточного року, їх місцезнаходження, клас напруги та систему обліку електроенергії;

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос