Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении нарушения Условий и Правил осуществления предпринимательской деятельности (лицензионных условий) по поставке природного газа по нерегулируемому тарифу ООО "ЛуганськЕнергоТрейд"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 20.08.2003 № 831

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 серпня 2003 року N 831

Про усунення порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності (ліцензійних умов) з постачання природного газу за нерегульованим тарифом ТОВ "ЛуганськЕнергоТрейд"

Національна комісія регулювання електроенергетики України на відкритому засіданні 20 серпня 2003 р. розглянула акт перевірки Луганського територіального представництва від 11 серпня 2003 р. N 25 щодо порушення ТОВ "ЛуганськЕнергоТрейд" (ідентифікаційний код 31995523) Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності (ліцензійних умов) з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 12 серпня 1999 р. N 1042, а саме:

пункту 2.3 ліцензійних умов у частині невиконання встановлених НКРЕ нормативів достатності власних активів та інших показників (вимог), що обмежують ризики з операцій на ринку природного газу;

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос