Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении нарушения Условий и Правил осуществления предпринимательской деятельности (лицензионных условий) по поставке природного газа по нерегулируемому тарифу ООО "Компанія "Ексімтранс"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 20.08.2003 № 830

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 серпня 2003 року N 830

Про усунення порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності (ліцензійних умов) з постачання природного газу за нерегульованим тарифом ТОВ "Компанія "Ексімтранс"

Національна комісія регулювання електроенергетики України на відкритому засіданні 20 серпня 2003 р. розглянула акт перевірки Київського територіального представництва від 9 липня 2003 р. N 81 щодо порушення ТОВ "Компанія "Ексімтранс" (ідентифікаційний код 31010223) пункту 3.1 Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності (ліцензійних умов) з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 12 серпня 1999 р. N 1042, у частині ненадання звітності з ліцензованої діяльності, визначеної НКРЕ в установленому порядку.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос