Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об аннулировании лицензии на право осуществления предпринимательской деятельности по поставке электрической энергии по нерегулируемому тарифу, выданной Дочернему предприятию акционерного общества "ЮЖЕНЕРГОБУД"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 13.08.2003 № 805

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 серпня 2003 року N 805

Про анулювання ліцензії на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої Дочірньому підприємству акціонерного товариства "ЮЖЕНЕРГОБУД"

Національна комісія регулювання електроенергетики України на відкритому засіданні 13 серпня 2003 р. розглянула питання про анулювання ліцензії ПС N 931 на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ДП АТ "ЮЖЕНЕРГОБУД" (м. Київ, вул. Виборзька, 94, код ЗКПО 25277079).

НКРЕ постановою від 10 квітня 2002 р. N 360 зобов'язала ДП АТ "ЮЖЕНЕРГОБУД" усунути порушення абзаців 1 та 6 статті 24 Закону України "Про електроенергетику" щодо порушення умов договору із споживачами Закритим акціонерним товариством "Мініметалургійний завод "Істіл" та Відкритим акціонерним товариством "Донецький металургійний завод", порушення абзацу 2 статті 27 Закону України "Про електроенергетику", а саме - Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31 липня 1996 р. N 28 (далі - ПКЕЕ), п. 3.8.1 Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 12 серпня 1996 р. N 36 (далі - Умови та Правила), щодо постачання електричної енергії споживачам на договірних засадах, п. 3.4.1 Умов та Правил щодо забезпечення діяльності згідно з законодавством України та нормативно-технічними документами у частині порушення п. 9.3 ПКЕЕ щодо непопередження споживачів про припинення повністю або частково постачання їм електричної енергії. Відповідно до вищевказаної постанови ДП АТ "ЮЖЕНЕРГОБУД" необхідно було надати у тижневий термін інформацію про заходи щодо усунення зазначених порушень.

Київське територіальне представництво (ТП) НКРЕ листом від 4 квітня 2002 р. N 23-9/87 направило запит щодо надання інформації для проведення планової перевірки виконання Умов та Правил. ДП АТ "ЮЖЕНЕРГОБУД" звернулося до НКРЕ листом від 17 квітня 2002 р. з проханням перенести термін надання інформації на 14 днів у зв'язку з перереєстрацією місцезнаходження підприємства. Станом на 12 серпня 2003 р. до НКРЕ не надійшла інформація про зміну місцезнаходження ліцензіата. Разом з тим, ліцензіат звернувся до НКРЕ із заявою про продовження терміну дії ліцензії і додав до неї відповідні документи, зокрема свідоцтво про державну реєстрацію, у якому відмітки про зміну місцезнаходження не було. Тобто ДП АТ "ЮЖЕНЕРГОБУД" надало НКРЕ недостовірну інформацію, що вказує на штучне затягування виконання постанови НКРЕ від 10 квітня 2002 р. N 360.

Крім того, за даними ДП "Енергоринок" (лист від 29 липня 2003 р. N 01/23-4083) ДП АТ "ЮЖЕНЕРГОБУД" систематично порушує умови п. 4.4 Договору від 28 січня 2002 р. N 914/01 між ДП АТ "ЮЖЕНЕРГОБУД" та ДП "Енергоринок" щодо поетапної та у повному обсязі оплати електроенергії, купованої на Оптовому ринку електроенергії. У зв'язку з цим ДП "Енергоринок" змушене переривати відпуск електроенергії ДП АТ "ЮЖЕНЕРГОБУД" для споживачів у середині розрахункового періоду та призначати енергопостачальною організацією для цих споживачів відповідне обленерго. Ситуація ускладнюється тим, що у деяких випадках споживачі здійснюють попередню оплату за відпущену електроенергію, а потім не мають можливості повернути кошти та оплатити електроенергію, поставлену обленерго.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос