Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении нарушения Условий и Правил осуществления предпринимательской деятельности (лицензионных условий) по поставке природного газа по нерегулируемому тарифу Обществом с ограниченной ответственностью "Забезпечення"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 18.06.2003 № 566

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 червня 2003 року N 566

Про усунення порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності (ліцензійних умов) з постачання природного газу за нерегульованим тарифом Товариством з обмеженою відповідальністю "Забезпечення"

Національна комісія регулювання електроенергетики України на відкритому засіданні 18 червня 2003 р. розглянула акт перевірки Київського територіального представництва від 22 травня 2003 р. N 41 щодо порушення ТОВ "Забезпечення" (ідентифікаційний код 30524014) Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності (ліцензійних умов) з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 12 серпня 1999 р. N 1042, а саме:

- пункту 2.3 ліцензійних умов у частині недотримання встановлених НКРЕ нормативів достатності власних активів та інших показників (вимог), що обмежують ризики з операцій на ринку природного газу;

Опрос