Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об аннулировании лицензий, выданных ООО НПФ "ТЕХПРОЕКТ", АООТ "Білоцерківська швейна фабрика", ЗАО "ІНЕТ", Частному предприятию "ЮГАГРОІНВЕСТ-97"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 11.06.2003 № 543

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 червня 2003 року N 543

Про анулювання ліцензій, виданих ТОВ НВФ "ТЕХПРОЕКТ", АТВТ "Білоцерківська швейна фабрика", ЗАТ "ІНЕТ", Приватному підприємству "ЮГАГРОІНВЕСТ-97"

Згідно з повноваженнями, наданими Указом Президента України від 21 квітня 1998 р. N 335 "Питання Національної комісії регулювання електроенергетики України", відповідно до Положення про порядок видачі ліцензій Національною комісією регулювання електроенергетики на здійснення окремих видів підприємницької діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 1999 р. N 753, і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 12 серпня 1996 р. N 36, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Анулювати ліцензії на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом на підставі заяв ліцензіатів:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос