Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении на май 2003 г. тарифов на электрическую энергию, проданную в Оптовый рынок электрической энергии Украины производителями, работающими по ценовым заявкам, и ГП "Кримські генеруючі системи"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 02.06.2003 № 491

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 червня 2003 року N 491

Про затвердження на травень 2003 р. тарифів на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробниками, які працюють за ціновими заявками, та ДП "Кримські генеруючі системи"

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 21 квітня 1998 р. N 335 "Питання Національної комісії регулювання електроенергетики України", з урахуванням положень Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Затвердити на травень 2003 р. тарифи на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України, що розраховані ДП "Енергоринок" за Правилами Оптового ринку електричної енергії України, для виробників, які працюють за ціновими заявками:

ВАТ "Донбасенерго" (з врахуванням додаткового платежу для забезпечення фінансування проекту реконструкції Старобешівської ТЕС відповідно до постанови НКРЕ від 29.03.2002 N 325) - 154,74 грн. за 1 МВт.год. (без ПДВ);

Опрос