Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приостановлении действия лицензии на право осуществления предпринимательской деятельности по производству электрической энергии, выданной Открытому акционерному обществу "Павлівське"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 15.01.2003 № 32

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 січня 2003 року N 32

Про зупинення дії ліцензії на право здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, виданої Відкритому акціонерному товариству "Павлівське"

Національна комісія регулювання електроенергетики України на відкритому засіданні 15 січня 2003 року розглянула питання про дотримання ВАТ "Павлівське" Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електроенергії, затверджених постановою НКРЕ від 08.02.96 N 3 (Умови та Правила), та встановила.

ВАТ "Павлівське" (Полтавська обл., Чутівський р-н, смт Артемівка, вул. Артема, 69, код ЗКПО 13953115) має ліцензію на право здійснення підприємницької діяльності з виробництва електроенергії ВР N 0080. НКРЕ постановою від 13.11.2002 N 1253 зобов'язала Товариство усунути порушення пункту 3.5.1 Умов та Правил в частині ненадання інформації про ліцензовану діяльність, яка необхідна НКРЕ для виконання своїх обов'язків.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос