Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении нарушения Условий и Правил осуществления предпринимательской деятельности (лицензионных условий) по поставке природного газа по нерегулируемому тарифу Обществом с ограниченной ответственностью "Промислова компанія "ОЛМІ"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 15.01.2003 № 28

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 січня 2003 року N 28

Про усунення порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності (ліцензійних умов) з постачання природного газу за нерегульованим тарифом Товариством з обмеженою відповідальністю "Промислова компанія "ОЛМІ"

Національна комісія регулювання електроенергетики України на відкритому засіданні 15 січня 2003 року розглянула акт перевірки Київського територіального представництва від 03.12.2002 N 167 щодо порушень ТОВ "Промислова компанія "ОЛМІ" (ідентифікаційний код 30576539) Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності (ліцензійних умов) з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 12.08.99 N 1042, а саме:

- пункту 3.1 ліцензійних умов у частині ненадання звітності з ліцензованої діяльності, визначеної НКРЕ в установленому порядку;

- пункту 3.5 ліцензійних умов щодо дотримання вимог актів законодавства та нормативних документів у частині порушення статті 17 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а саме неповідомлення НКРЕ про зміни даних, зазначених в документах, що додавалися до заяви про видачу ліцензії (перевищення заявлених в ліцензії річних обсягів постачання природного газу на 88761,345 тис. куб. м).

Порушення ліцензійних умов станом на 14 січня 2003 року не усунуті.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос