Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении поставщиков для потребителей электрической энергии Автономной Республики Крым и г. Севастополя

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 27.11.2002 № 1314
редакция действует с 26.02.2003

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 листопада 2002 року N 1314

Про визначення постачальників для споживачів електричної енергії Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Національної комісії регулювання електроенергетики України
 від 3 січня 2003 року N 16
,
 від 29 січня 2003 року N 89
,
від 26 лютого 2003 року N 170

Національна комісія регулювання електроенергетики України на відкритому засіданні 27 листопада 2002 року розглянула питання про порушення ДП Міноборони України "102 ПЕМ" Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електроенергії за регульованим тарифом та з передачі електроенергії місцевими (локальними) електромережами і прийняла рішення про анулюванням ліцензій з передачі електроенергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом, виданих ДП Міноборони України "102 ПЕМ".

Виходячи з вищенаведеного, згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику", Указом Президента України від 21 квітня 1998 року N 335 "Питання Національної комісії регулювання електроенергетики України", та у зв'язку з анулюванням ДП Міноборони України "102 ПЕМ" ліцензій з передачі електроенергії місцевими (локальними) електромережами і з постачання електроенергії за регульованим тарифом Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Визначити з 1 січня 2003 року постачальником електричної енергії для всіх споживачів електричної енергії (крім споживачів ЗАТ "Східно-Кримська енергетична компанія") на території Автономної Республіки Крим ВАТ "Крименерго" з внесенням відповідних змін до ліцензії.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос