Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно урегулирования расчетов по тарифам, дифференцированным по периодам времени

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 01.03.2002 № 05-39-11/743

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.03.2002 р. N 05-39-11/743

 

ВАТ "Ірпінський комбінат "Прогрес" 

Копія: 

ВАТ "Київобленерго" 

Щодо врегулювання розрахунків за тарифами, диференційованими за періодами часу

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула лист ВАТ "Ірпінський комбінат "Прогрес" від 22.02.2002 N 121/02 та повідомляє таке.

У відповідності до абзацу 1 пункту 8.1 Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 N 28 (далі - Правил), розрахунки мають здійснюватися згідно з договором про користування електричною енергією у відповідності до діючих тарифів.

Пунктом 5.3 Правил передбачено використання для обліку спожитої електричної енергії як однотарифних приладів обліку, так і приладів диференційованого за часом обліку електричної енергії.

Комісія звертає увагу, що як суб'єкт господарювання споживач самостійно обирає, за якою системою розраховуватися - за одноставочною або за багатозонною, що має бути відображено в договорі про користування електричною енергією між споживачем та постачальником електричної енергії.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос