Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление НКРЭКУ от 28 февраля 2019 года N 282

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Постановление от 20.12.2019 № 2897
действует с 25.12.2019

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 20 грудня 2019 року N 2897

м. Київ

Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року N 282

Відповідно до законів України "Про ринок електричної енергії" та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Внести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 28 лютого 2019 року N 282 "Про затвердження форм звітності НКРЕКП для учасників ринку електричної енергії та інструкцій щодо їх заповнення" такі зміни:

1) у пункті 1:

доповнити новими підпунктами 1 та 2 такого змісту:

"1) Форму звітності N 1-НКРЕКП-передача електричної енергії (квартальна) "Звіт про фінансові результати та виконання структури тарифу за видами діяльності";

2) Інструкцію щодо заповнення форми звітності N 1-НКРЕКП-передача електричної енергії (квартальна) "Звіт про фінансові результати та виконання структури тарифу за видами діяльності";".

У зв'язку з цим підпункти 1 - 6 вважати відповідно підпунктами 3 - 8;

доповнити новими підпунктами 5 та 6 такого змісту:

"5) Форму звітності N 2а-НКРЕКП-розподіл електричної енергії (місячна) "Звітні дані про обсяги розподілу електричної енергії та технологічні витрати електричної енергії за 1 та 2 класами напруги";

6) Інструкцію щодо заповнення форми звітності N 2а-НКРЕКП-розподіл електричної енергії (місячна) "Звітні дані про обсяги розподілу електричної енергії та технологічні витрати електричної енергії за 1 та 2 класами напруги";".

У зв'язку з цим підпункти 5 - 8 вважати відповідно підпунктами 7 - 10;

доповнити новими підпунктами 9 та 10 такого змісту:

"9) Форму звітності N 3а-НКРЕКП-постачання електричної енергії (місячна) "Звіт про діяльність постачальника електричної енергії";

10) Інструкцію щодо заповнення форми звітності N 3а-НКРЕКП-постачання електричної енергії (місячна) "Звіт про діяльність постачальника електричної енергії";".

У зв'язку з цим підпункти 9 та 10 вважати відповідно підпунктами 11 та 12;

доповнити новими підпунктами такого змісту:

"13) Форму звітності N 4а-НКРЕКП-виробництво електричної та теплової енергії (місячна) "Звіт про використання палива/енергії та стан розрахунків";

14) Інструкцію щодо заповнення форми звітності N 4а-НКРЕКП-виробництво електричної та теплової енергії (місячна) "Звіт про використання палива/енергії та стан розрахунків".".

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 04 жовтня 2012 року N 1257 "Про затвердження форм звітності НКРЕ у сферах електроенергетики та теплопостачання та інструкцій щодо їх заповнення", зареєстровану у Міністерстві юстиції України 26 жовтня 2012 року за N 1791/22103 (зі змінами).

Опрос