Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка формирования тарифов на транспортировку нефти и нефтепродуктов по магистральным трубопроводам

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Порядок, Постановление от 25.05.2017 № 690
действует с 13.09.2017

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 25 травня 2017 року N 690

м. Київ

Про затвердження Порядку формування тарифів на транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами

Відповідно до статті 5 Закону України "Про природні монополії" та статті 17 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Затвердити Порядок формування тарифів на транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами, що додається.

2. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні - газеті "Урядовий кур'єр".

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк

 

ПОРЯДОК
формування тарифів на транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами

1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок розроблено відповідно до Податкового кодексу України, законів України "Про природні монополії", "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".

1.2. Цей Порядок визначає засади формування та розрахунку тарифів на послуги з транспортування нафти (нафтопродуктів) територією України магістральними нафтопроводами (нафтопродуктопроводами) та процедуру їх установлення та перегляду.

1.3. Дія цього Порядку поширюється на всіх суб'єктів, які здійснюють господарську діяльність із транспортування нафти (нафтопродуктів) магістральними трубопроводами (далі - ліцензіат, суб'єкт господарювання), та застосовується Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, при встановленні та перегляді тарифів на транспортування нафти (нафтопродуктів) магістральними трубопроводами для споживачів України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос