Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в выдаче лицензии по поставке тепловой энергии ООО "ЧУГУЇВСЬКИЙ ЗАВОД ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Постановление от 15.10.2015 № 2597

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 15 жовтня 2015 року N 2597

м. Київ

Про відмову у видачі ліцензії з постачання теплової енергії ТОВ "ЧУГУЇВСЬКИЙ ЗАВОД ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП, Комісія), на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання 15 жовтня 2015 року, розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧУГУЇВСЬКИЙ ЗАВОД ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ" (далі - ТОВ "ЧУГУЇВСЬКИЙ ЗАВОД ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ"), код ЄДРПОУ 34567376, м. Чугуїв, вул. Мічуріна, буд. 8, на видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, зареєстровану 05.10.2015 N ЛТк-62/15, встановила.

Відповідно до статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" встановлення невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії, є однією із підстав для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії.

Згідно з пунктом 1.4 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 10.08.2012 N 278 (далі - Ліцензійні умови), НКРЕКП здійснює ліцензування господарської діяльності з постачання теплової енергії суб'єктів господарювання, зокрема, якщо суб'єкт господарювання має намір здійснювати господарську діяльність з постачання теплової енергії на території двох або більше областей України (включаючи Автономну Республіку Крим, міста Київ та Севастополь) або постачати для потреб споживачів теплову енергію в обсязі, що перевищує 18 тисяч Гкал на рік.

При цьому, відповідно до підпункту 2.1.1 пункту 2.1 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії можливе, зокрема, при наявності у ліцензіата договорів (або попередніх договорів) купівлі-продажу теплової енергії з теплогенеруючою організацією (у разі, якщо ліцензіат не є теплогенеруючою організацією), договорів (або попередніх договорів) на транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами (у разі, якщо ліцензіат не є теплотранспортуючою організацією) та договорів (або попередніх договорів) зі споживачами на постачання теплової енергії.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос