Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно купли-продажи тепловой энергии и предоставления услуг по централизованному отоплению

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Письмо от 14.09.2015 № 9904/21/61-15

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ЛИСТ

від 14.09.2015 р. N 9904/21/61-15

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - Комісія), розглянула ваш лист [...] та в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до статті 7 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" ліцензуванню підлягає, зокрема, господарська діяльність з виробництва теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії, крім виробництва, транспортування та постачання теплової енергії за нерегульованим тарифом.

Разом з тим, чинним законодавством, зокрема Законом України "Про теплопостачання", не визначені основні правові, економічні та організаційні засади діяльності, пов'язані з виробництвом, транспортуванням, постачанням теплової енергії за нерегульованим тарифом.

Відповідно до визначень, наведених у статті 1 Закону України "Про теплопостачання", теплова енергія - товарна продукція, що виробляється на об'єктах сфери теплопостачання для опалення, підігріву питної води, інших господарських і технологічних потреб споживачів, призначена для купівлі-продажу.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос