Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в выдаче лицензии по поставке тепловой энергии ООО "УКРТЕПЛО СУМИ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Постановление от 08.10.2015 № 2568

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 8 жовтня 2015 року N 2568

м. Київ

Про відмову у видачі ліцензії з постачання теплової енергії ТОВ "УКРТЕПЛО СУМИ"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП, Комісія), на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання 08 жовтня 2015 року, розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТЕПЛО СУМИ" (далі - ТОВ "УКРТЕПЛО СУМИ"), код ЄДРПОУ 39606718, м. Суми, площа Незалежності, буд. 10, приміщення 13, на видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, зареєстровану 29.09.2015 N ЛТк-58/15, встановила.

Відповідно до статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" встановлення невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії, є однією із підстав для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії.

Згідно з пунктом 1.4 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 10.08.2012 N 278 (далі - Ліцензійні умови), НКРЕКП здійснює ліцензування господарської діяльності з постачання теплової енергії суб'єктів господарювання, зокрема, якщо суб'єкт господарювання має намір провадити господарську діяльність з постачання теплової енергії на території двох або більше областей України (включаючи Автономну Республіку Крим, міста Київ та Севастополь) або постачати для потреб споживачів теплову енергію в обсязі, що перевищує 18 тисяч Гкал на рік.

Опрос