Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензий на поставку природного газа, газа (метана) угольных месторождений по регулируемому тарифу, выданных: ООО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ", ООО "ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ", ООО "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ", ООО "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ", ООО "ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ", ООО "СУМИГАЗ ЗБУТ" и ООО "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Постановление от 01.09.2015 № 2247

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 1 вересня 2015 року N 2247

м. Київ

Про переоформлення ліцензій на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом, виданих: ТОВ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ", ТОВ "ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ", ТОВ "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ", ТОВ "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ", ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ", ТОВ "СУМИГАЗ ЗБУТ" та ТОВ "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"

Відповідно до статті 21 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" та Указу Президента України від 10 вересня 2014 року N 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Переоформити, за заявами ліцензіатів, ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом, на безстрокові:

ліцензію серії АЕ N 642499, видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ" (код ЄДРПОУ 39572642, м. Дніпропетровськ, вул. Шевченка, буд. 2);

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос