Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления копий документов для заключения договора на жилищно-коммунальные услуги

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Письмо от 05.08.2015 № 7990/15/61-15

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ЛИСТ

від 05.08.2015 р. N 7990/15/61-15

м. Київ

Шановна Т. М.!

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розглянула Ваше звернення, надіслане листом народного депутата України Константіновського В. Л. від 24.07.2015 N 418НД/290, щодо надання копій документів для укладення договору на житлово-комунальні послуги та в межах своєї компетенції повідомляє.

Відносини, пов'язані із захистом і обробкою персональних даних спрямовані на захист основоположних прав людини і громадянина, зокрема, прав на невтручання в особисте життя, у зв'язку з обробкою персональних даних регулюються Законом України "Про захист персональних даних" (далі - Закон).

Згідно положень статті 6 зазначеного Закону обробка персональних даних здійснюється для конкретних і законних цілей, визначених за згодою суб'єкта персональних даних, або у випадках, передбачених законами, у порядку встановленому законодавством. Персональні дані мають бути точним і достовірними та оновлюватися в міру потреби, визначеної метою їх обробки. Склад та зміст персональних даних мають бути відповідними, адекватними та не надмірними стосовно визначеної мети їх обробки. Первинними джерелами відомостей про фізичну особу є: видані на його ім'я документи; підписані ним документи; відомості, які особа надає про себе. Не допускається обробка даних про фізичну особу, які є конфіденційною інформацією, без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Персональні дані обробляються у формі, що допускає ідентифікацію фізичної особи, якої вони стосуються, не довше, ніж це необхідно для законних цілей, у яких вони збиралися або надалі оброблялися.

Опрос