Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе ЧАО "ЕКОЕНЕРГІЯ" в выдаче лицензии по производству электрической энергии

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Постановление от 06.08.2015 № 2132

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 6 серпня 2015 року N 2132

м. Київ

Про відмову ПРАТ "ЕКОЕНЕРГІЯ" у видачі ліцензії з виробництва електричної енергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП), на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання 06 серпня 2015 року, розглянула питання про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ЕКОЕНЕРГІЯ" (далі - ПРАТ "ЕКОЕНЕРГІЯ"), код ЄДРПОУ 34621464, Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Вокзальна, буд. 30.

Відповідно до пункту першого частини третьої статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (далі - Закон) підставою для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії за результатом розгляду заяви про отримання ліцензії є, зокрема, встановлення невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

Згідно з пунктом 2.1 Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, затверджених постановою НКРЕ від 08.02.96 N 3, ліцензуванню підлягає діяльність суб'єктів підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, які зокрема, мають у своїй власності чи користуванні обладнання встановленої потужності не менше 5 МВт.

На підставі поданої ПРАТ "ЕКОЕНЕРГІЯ" заяви від 27.07.2015 N ЛТ-66/15 та доданих до неї документів Комісією встановлено таке.

Опрос