Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об аннулировании лицензий на поставку природного газа, газа (метана) угольных месторождений по регулируемому тарифу, выданных ПАО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ", ПАО "ДНІПРОГАЗ", ПАО "КРИВОРІЖГАЗ", ПАО "КИЇВОБЛГАЗ", ПАО "ХАРКІВГАЗ", ПАО "ХАРКІВМІСЬКГАЗ" и ПАО "ВІННИЦЯГАЗ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Постановление от 21.05.2015 № 1587

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 21 травня 2015 року N 1587

м. Київ

Про анулювання ліцензій на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом, виданих ПАТ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ", ПАТ "ДНІПРОГАЗ", ПАТ "КРИВОРІЖГАЗ", ПАТ "КИЇВОБЛГАЗ", ПАТ "ХАРКІВГАЗ", ПАТ "ХАРКІВМІСЬКГАЗ" та ПАТ "ВІННИЦЯГАЗ"

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Указу Президента України від 10 вересня 2014 року N 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Анулювати на підставі заяв ліцензіатів ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом з 01 липня 2015 року:

АЕ N 295531, видану ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ" (код ЄДРПОУ 03340920, м. Дніпропетровськ, вул. Шевченка, буд. 2);

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос