Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении авансового платежа

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Постановление от 16.04.2015 № 1270

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 16 квітня 2015 року N 1270

м. Київ

Про надання авансового платежу

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 10 вересня 2014 року N 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", ураховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року N 280-р "Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії", звернення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 14 квітня 2015 року N 01/13-0817, з метою часткового забезпечення виплати заробітної плати і погашення ПАТ "Донбасенерго" заборгованості з платежів за обслуговування кредитних коштів АТ "Ощадбанк" по установках (устаткуванню та/або енергетичному обладнанню), що знаходяться на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Розпоряднику коштів Оптового ринку електричної енергії України з коштів, які надійдуть на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії з 16 по 20 квітня 2015 року, перерахувати ПАТ "Донбасенерго" 24 млн грн як авансовий платіж за електричну енергію, що має бути поставлена в травні 2015 року.

2. ДП "Енергоринок" з 16 травня по 15 червня 2015 року (включно) з коштів, нарахованих ПАТ "Донбасенерго" згідно з алгоритмом розподілу коштів, здійснювати утримання коштів, недоотриманих учасниками розподілу коштів, пропорційно до суми, перерахованої відповідно до пункту 1 цієї постанови, до повного повернення коштів, отриманих ПАТ "Донбасенерго" відповідно до пункту 1 цієї постанови.

3. ПАТ "Донбасенерго" до 30 квітня 2015 року надати до НКРЕКП звіт про використання коштів, отриманих відповідно до пункту 1 цієї постанови.

 

В. о. Голови Комісії

Д. Вовк

Опрос