Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выдаче лицензии на поставку природного газа, газа (метана) угольных месторождений по регулируемому тарифу ПАО "ВОЛИНЬГАЗ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Постановление от 02.04.2015 № 1185

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 2 квітня 2015 року N 1185

м. Київ

Про видачу ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ПАТ "ВОЛИНЬГАЗ"

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Указу Президента України від 10 вересня 2014 року N 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Видати ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ВОЛИНЬГАЗ" (код ЄДРПОУ 03339459, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Франка, буд. 12) ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом на території Волинської області в зоні розташування розподільних газопроводів, що перебувають у власності та користуванні ПАТ "ВОЛИНЬГАЗ", терміном дії з 26.04.2015 по 25.04.2020.

2. Попередити ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ВОЛИНЬГАЗ" про необхідність виконання зобов'язань, що виникли при провадженні ним ліцензованої діяльності за період дії попередньої ліцензії.

 

В. о. Голови Комісії

Д. Вовк

Опрос