Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выдаче лицензий на поставку природного газа, газа (метана) угольных месторождений по нерегулируемому тарифу ООО "ВІККЕРС ЕНЕРДЖІ", ООО "УКРГАЗТРЕЙДИНГ" и ООО "ТЕКУ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Постановление от 02.04.2015 № 1176

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 2 квітня 2015 року N 1176

м. Київ

Про видачу ліцензій на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ "ВІККЕРС ЕНЕРДЖІ", ТОВ "УКРГАЗТРЕЙДИНГ" та ТОВ "ТЕКУ"

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Указу Президента України від 10 вересня 2014 року N 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання-у сферах енергетики та комунальних послуг" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом на території України строком дії п'ять років:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІККЕРС ЕНЕРДЖІ" (код ЄДРПОУ 37576425, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, буд. 13/15, офіс 20);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГАЗТРЕЙДИНГ" (код ЄДРПОУ 38945196, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 9, офіс 12);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" (код ЄДРПОУ 39477502, м. Київ, вул. Леніна, буд. 31, офіс 6).

 

В. о. Голови Комісії

Д. Вовк

Опрос