Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выдаче лицензий на распределение природного, нефтяного газа и газа (метана) угольных месторождений и поставку природного газа, газа (метана) угольных месторождений по регулируемому тарифу ПАО "ХЕРСОНГАЗ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Постановление от 02.04.2015 № 1175

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 2 квітня 2015 року N 1175

м. Київ

Про видачу ліцензій на розподіл природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ПАТ "ХЕРСОНГАЗ"

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Указу Президента України від 10 вересня 2014 року N 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Видати ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ХЕРСОНГАЗ" (код ЄДРПОУ 03355353, м. Херсон, вул. Поповича, буд. 3) ліцензії на право провадження господарської діяльності з:

розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ на території міста Херсон та Херсонської області в зоні розташування розподільних газопроводів, що перебувають у власності та користуванні ПАТ "ХЕРСОНГАЗ", терміном дії з 14.04.2015 по 13.04.2020;

постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом на території міста Херсон та Херсонської області в зоні розташування розподільних газопроводів, що перебувають у власності та користуванні ПАТ "ХЕРСОНГАЗ", терміном дії з 19.05.2015 по 18.05.2020.

2. Попередити ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНГАЗ" про необхідність виконання зобов'язань, що виникли при провадженні ним ліцензованої діяльності за період дії попередніх ліцензій.

 

В. о. Голови Комісії

Д. Вовк

Опрос