Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выдаче лицензий на распределение природного, нефтяного газа и газа (метана) угольных месторождений и поставку природного газа, газа (метана) угольных месторождений по регулируемому тарифу ПАО "ХАРКІВМІСЬКГАЗ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Постановление от 02.04.2015 № 1174

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 2 квітня 2015 року N 1174

м. Київ

Про видачу ліцензій на розподіл природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ПАТ "ХАРКІВМІСЬКГАЗ"

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Указу Президента України від 10 вересня 2014 року N 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Видати ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ХАРКІВМІСЬКГАЗ" (код ЄДРПОУ 03359552, м. Харків, вул. Жовтневої революції, буд. 57/59) ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом на території міста Харків, сіл Горбані, Заїки, Затишшя, Логачівка, Мищенки, Нестеренки, Орехове, Павленки, Перемога, Ржавець, Санжари, Радгоспне, Ударне, Хроли, Циркуни, селищ міського типу Безлюдівка, Кулиничі, Манченки та садових товариств Акація, Казка Харківського району, а також на території сіл Лісне, Родичі, Сіряки, Чайковка, Черкаська Лозова-2, Черкаська Лозова та селища міського типу Мала Данилівка Дергачівського району Харківської області в зоні розташування розподільних газопроводів, що перебувають у власності та користуванні ПАТ "ХАРКІВМІСЬКГАЗ", терміном дії з 07.04.2015 по 06.04.2020.

2. Попередити ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВМІСЬКГАЗ" про необхідність виконання зобов'язань, що виникли при провадженні ним ліцензованої діяльності за період дії попередніх ліцензій.

 

В. о. Голови Комісії

Д. Вовк

Опрос