Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об аннулировании лицензии на поставку электрической энергии по нерегулируемому тарифу, выданной ООО "ЕНЕРГІЯ І ГАЗ КАЛУШ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Постановление от 16.12.2014 № 789

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 16 грудня 2014 року N 789

м. Київ

Про анулювання ліцензії на постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ТОВ "ЕНЕРГІЯ І ГАЗ КАЛУШ"

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання, 09.10.2014 було прийнято рішення про видачу ТОВ "ЕНЕРГІЯ І ГАЗ КАЛУШ" ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ І ГАЗ КАЛУШ" (код ЄДРПОУ 39259867, Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Промислова, буд. 4) ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

Одним із документів, які у відповідності до Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на здійснення окремих видів господарської діяльності, затвердженої постановою НКРЕ від 06.10.99 N 1305, подаються заявником до заяви на видачу ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, є документ, що підтверджує Норматив достатності власних активів суб'єктів господарської діяльності.

Відповідно до пункту 2 постанови НКРЕ від 29.07.99 N 983, якщо підприємство не дотримується вимог хоча б одного з нормативів, затверджених цією постановою, то воно повинне надати Комісії додаткові гарантії у формі банківської гарантії або копії договору на відкриття кредитної лінії, що підтверджує відповідність затвердженим нормативам.

Опрос