Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выдаче лицензий на поставку природного газа, газа (метана) угольных месторождений по нерегулируемому тарифу ПАО "ШАХТА ІМЕНІ О. Ф. ЗАСЯДЬКА", ООО "ІК "САМАРА", ООО "ПАУЕРСІТІ", ООО "АКТІВ-ГАЗ-ТРЕЙД" и ООО "УКРНАТУРГАЗ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг
Постановление от 09.10.2014 № 80

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 9 жовтня 2014 року N 80

м. Київ

Про видачу ліцензій на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ПАТ "ШАХТА ІМЕНІ О. Ф. ЗАСЯДЬКА", ТОВ "ІК "САМАРА", ТОВ "ПАУЕРСІТІ", ТОВ "АКТІВ-ГАЗ-ТРЕЙД" та ТОВ "УКРНАТУРГАЗ"

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Указу Президента України від 10 вересня 2014 року N 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом на території України строком дії п'ять років:

Опрос