Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно переоформления лицензий на передачу электрической энергии местными (локальными) электрическими сетями и поставки электрической энергии по регулируемому тарифу, выданных ПАО "ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере энергетики
Постановление от 20.02.2014 № 143

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

від 20 лютого 2014 року N 143

м. Київ

Щодо переоформлення ліцензій на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом, виданих ПАТ "ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ"

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 23.11.2011 N 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, постановляє:

1. Переоформити ліцензії АЕ N 194825 на право провадження діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та АЕ N 194826 на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, видані ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ" (код ЄДРПОУ 00169845, м. Донецьк, вул. Челюскінців, буд. 151), у зв'язку зі зміною місця провадження ліцензіатом ліцензованої діяльності.

2. Затвердити Територію здійснення ліцензованої діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ПАТ "ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ" згідно з переліком місцевих (локальних) електричних мереж, які визначають межі території ліцензованої діяльності, станом на 20.02.2014, що додається.

3. Затвердити закріплену територію з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ "ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ", де розташовані місцеві (локальні) електричні мережі, що перебувають у власності ліцензіата, та електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата або від приєднаних до мереж ліцензіата інших власників електричних мереж, які не мають ліцензії на постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

4. Ліцензії АЕ N 194825 та АЕ N 194826 визнати недійсними.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 

ТЕРИТОРІЯ
здійснення ліцензованої діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ПАТ "ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ" згідно з переліком місцевих (локальних) електричних мереж, які визначають межі території ліцензованої діяльності, станом на 20.02.2014

м. Донецьк

1. ПС 110/10 кВ "Продмаш"

2. ПС 110/6 кВ "Трудовська 5 "біс"

3. ПС 35/6 кВ "Будьонівська"

Опрос