Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно удержания УГППС "Укрпошта" и АО "Ощадбанк" платежей от населения при оплате стоимости потребленной электроэнергии

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере энергетики
Письмо от 02.10.2013 № 6793/13/47-13

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ЛИСТ

від 02.10.2013 р. N 6793/13/47-13

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі - НКРЕ), розглянула лист Федерації професійних спілок України від 10.09.2013 N 05/01-16/1500 щодо утримання УДППЗ "Укрпошта" та АТ "Ощадбанк" платежів від населення при оплаті вартості спожитої електроенергії та в межах компетенції повідомляє.

Під час здійснення оплати за електроенергію населенням та іншими споживачами через банківські установи та УДППЗ "Укрпошта" виникає необхідність додаткової оплати цим установам за послуги з перерахування платежів. Проте з метою зменшення фінансового навантаження на населення НКРЕ у структурі тарифів на передачу та постачання електроенергії енергопостачальних компаній (у т. ч. ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання") передбачає кошти на сплату комісійної винагороди банкам та/або УДППЗ "Укрпошта" при прийманні платежів за електроенергію від населення. Тобто витрати на сплату комісійної винагороди банкам та/або УДППЗ "Укрпошта" здійснюють енергопостачальні компанії. При цьому енергопостачальні компанії самостійно обирають банки, з якими укладають договори за принципом економічної доцільності (мінімізації витрат).

Опрос