Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об аннулировании лицензии на право осуществления деятельности по производству тепловой энергии на теплоэлектроцентралях, когенерационных установках и установках с использованием нетрадиционных или возобновляемых источников энергии, выданной ООО "Березань Тепло"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере энергетики
Постановление от 04.04.2013 № 383

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

від 4 квітня 2013 року N 383

м. Київ

Про анулювання ліцензії на право провадження діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданої ТОВ "Березань Тепло"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі - НКРЕ), на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання, 04.04.2013 розглянула питання про анулювання ліцензії АЕ N 073936 на право провадження діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданої ТОВ "Березань Тепло" (Київська обл., м. Березань, вул. Фрунзе, буд. 20, код ЄДРПОУ 38065510).

Відповідно до акта позапланової перевірки, здійсненої управлінням НКРЕ у м. Києві та Київській області, від 29.03.2013 N 42 ТОВ "Березань Тепло" порушило:

Опрос